K O L P A L . I R

تولید محتوا متنی چیست؟

محتوا، جذابیت وب سایت شماست. در واقع یکی از مهمترین ابزار برای نائل آمدن شما به اهداف بازاریابی شرکتتان محتوای مفید، به جا و مرتبط با کار شرکت می باشد. یا اگر وبسایتی دارید که قصد دارید آن را در ابعاد فنی و کمی ارتقا ببخشید، تولید محتوا حرف اول را میزند.

در حقیقت یک محتوای خوب (متن عالی، ویدئویی گیرا، صوتی قابل فهم و یا تصویری گویا) باعث برتری وب سایت شما نسبت رقبا (تعداد زیادی وب سایت فعال در حوزه ی کاری شما) شده و پیام صحیح و درستی را به ذهن و قلب مشتری شما القا می کند.

تولید محتوای متنی سئو

مهمترین چیزی که یک سفارش دهنده ی محتوا برای وب سایت باید بداند این است که موفقیت کسب و کار آن در درجه اول با محتوا رابطه تنگاتنگ و مستقیم دارد و اگر که در تولید آن موفق عمل کند می توانند کسب و کار آنلاین موفق و پر سودی را داشته باشد و طراحی و سایر مولفه های مهم یک وب سایت به عنوان پشتیبان عمل کرده و در درجه دوم از نظر اهمیت برای بالا آمدن یک کسب و کار و رشد روز افزون آن در بازار به شدت رقابتی قرار دارند.

سایت کلپال در این زمینه با ارائه محتوای سئو شده و تخصصی به شما کمک می کنند که در حوزه ی بازاریابی اینترنتی یا ارائه سایتی بهتر به مخاطبین هدف، درست عمل کنید.

ویژگی محتواهای تولید شده توسط سایت کلپال

تولید محتوا در سایت کلپال به صورت کاملا تخصصی در حوزه های مختلف نظیر گردشگری، علمی، پزشکی، مذهبی و … توسط تیمی مجرب انجام می شود و تمام ویژگی های یک تولید محتوای عالی همچون یونیک و غیر کپی بودن، سئو شده توسط سئوکاران حرفه ای (براساس به روزترین الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل)، روان و خوانا بودن آن در تولید محتوا رعایت شده و محتوایی مناسب و در خور وب سایت و کسب و کارتان در مدت زمانی کوتاه به شما ارائه خواهد شد.

انواع محتواهای تولید شده توسط مجموعه کلپال

ما براساس درخواست سفارش دهنده محتواهای ترجمه شده، تالیفی، تالیف و ترجمه و یا بازنویسی شده را ارائه می دهد که هر یک  از آن ها دارای هزینه ی متفاوتی می باشد.

خدمات تولید محتوا متنی برای سایت و وبلاگ شما
خدمات تولید محتوا متنی برای سایت و وبلاگ شما

تولید محتوای ترجمه

این نوع محتوا ترجمه متن سایت های انگلیسی و عربی زبان می باشد که به صورت کاملا روان و در صورت درخواست به صورت سئو شده، تدوین می شود و به شما تحویل داده خواهد شد.

تولید محتوای تالیفی

در این نوع تولید محتوا با توجه به سر فصل های ارسالی شما نویسندگان به صورت کاملا تخصصی به تولید محتوای کاملا تالیفی می پردازند و محتوایی کاملا یونیک را به شما تحویل خواهند داد.

تولید محتوای تالیف و ترجمه

این نوع تولید محتوا ترکیبی از دو تولید محتوای تالیفی و ترجمه می باشد. در واقع نویسندگان علاوه بر ترجمه برخی متون یا سایت های به زبان انگلیسی و عربی به صورت مستقیم، نسبت به تالیف بر اساس موضوع یا عنوان مد نظر شما می پردازد و با ادغام این دو ، محتوایی روان و قابل فهم را به شما ارائه می دهند.

تولید محتوای ویرایش شده (بازنویسی شده)

در این نوع تولید محتوا نویسندگان محتوایی ویرایش شده، روان و در صورت نیاز سئو شده را به شما تحویل خواهند داد. مزیت این نوع تولید محتوا بر کپی محتوا گرفتن امتیاز بیشتر از جانب موتورهای جستجوگر می باشد.

کپی محتوای دیگر سایت ها و کانال ها

این نوع تولید محتوا برای سایت و وبلاگ به صورت کپی مستقیم از دیگر منابع انجام می شود. حسن این نوع تولید محتوا سرعت بالا و حجم کار بیشتر در زمان کوتاه می باشد و برای کسانی که نیازمند به روزرسانی مداوم سایت خود می باشند استفاده از این شیوه گاها مناسب می باشد. پیشنهاد می شود از این روش همزمان با سایر روش های دیگر استفاده شود تا امتیاز منفی کمتری از موتورهای جستجو گر دریافت کنید.

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا ترجمه ای خدمات اینترنتی کلپال
هزینه تولید محتوا ترجمه ای خدمات اینترنتی کلپال

نحوه ی سفارش

فعلا جهت اطلاع از نحوه سفارش یا هزینه تولید محتوا با شماره ۰۹۳۹۵۶۱۲۰۱۰ (فروتن) تماس حاصل فرمایید.  ترجیحا از طریق تلگرام

 

برخی از مشتریان خدمات تولید محتوا متنی سایت کلپال

سایت بیلیتو
سایت بیلیتو
سایت توریست های ایرانی
سایت توریست های ایرانی
سایت ارباب سنگ
سایت ارباب سنگ

قبل از سفارش حتما نمونه تولید محتوا متنی های ما را مشاهده کنید.