K O L P A L . I R

چرا یوتیوب؟

امروزه سوشیال مدیاها یا شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب که روزانه هزاران ساعت کلیپ در آن آپلود می شود، بخش بزرگی از وقت ما را به خود مشغول کرده اند به طوری که هر یک از ما چندین ساعت از روز را با دیدن آن چه که توسط افراد دیگر بارگذاری شده، می گذرانیم.

در این میان شبکه اجتماعی یوتیوب بزرگترین شبکه اشتراک گذاری یوتیوب با میلیون ها مخاطب در سراسر دنیا می تواند مکانی برای کمک به کسب و کار یا ایجاد کسب و کار جدید، مورد استفاده قرار گیرد.

اما آیا می دانستید به جای وقت گذرانی بیهوده می توان از آن ها درآمد زایی کرد؟ در این مطلب به نحوه کسب در آمد از شبکه محبوب و پر طرفدار یوتیوب و همچنین چگونگی خرید خدمات یوتیوب مانند سابسکرایب، لایک ، بازدید و … برای بالا بردن رتبه کانال یوتیوب خواهیم پرداخت.

خدمات یوتیوب

آشنایی کامل تر با شبکه اجتماعی یوتیوب

یوتیوب (YOUTUBE) بستری بزرگ برای به اشتراک گذاشتن ویدیو ها و کسب درآمد دلاری از آن است. مخاطبین این شبکه اجتماعی می توانند کلیپ و ویدئوهای دیگران را در هر زمینه ای مشاهده کرده، به اشتراک گذاشته و یا کلیپ های خود را در کانال اختصاصی آپلود (بارگذاری) نمایند. همچنین آن ها قادرند نظرات خود را درباره ویدئوهای مختلف ثبت کنند و یا اگر که از ویدئویی خوششان آمد آن را لایک نمایند. علاوه بر این ها می تواند کاربران دیگر را سابسکرایب یا دنبال کرده و کلیپ هایی که توسط آن ها بارگذاری می شود را مشاهده کند. در یوتیوب این امکان وجود دارد که با رسیدن تعداد دنبال کننده یا سابسکرایبر (Subscriber) یک کانال به تعدادی معین هزینه ای مشخص شده به صاحب آن کانال از سوی این شبکه اجتماعی اعطا گردد و کانال به منبع درآمدی تبدیل شود.

بدون شک افرادی که عضو این شبکه اجتماعی غول پیکر هستند (گفته شده است که کاربران فعال این شبکه اجتماعی از یک میلیارد کاربر نیز فراتر رفته است)، دوست دارند که توسط کاربران دیگر دنبال شده و کلیپ های آن ها توسط دیگران دیده شود. اما رقابت تنگاتنگ و افزایش روز افزون کاربران این امر را سخت تر کرده است. یکی از راه حل های کاملا قانونی برای بالا آمدن و رشد کانال و مورد توجه قرار گرفتن ویدئوهای آپلود شده توسط کاربر، خرید سابسکرایب (Subscribe) است. 

همچنین افزایش بازدید ویدئوهای بارگذاری شده در یوتیوب، افزایش کامنت و لایک از دیگر ویژگی های یک کانال یوتیوب خوب و حرفه ای به حساب می آید که این خدمات یوتیوب در سایت کلپال برای شما با قیمت مناسب ارائه شده است.