K O L P A L . I R

برای شما هم حتما پیش اومده که چه کادو تولدی برای دوستتون، همسرتون یا اقوامتون تهیه کنید! موقع کادو تولد دادن باید به نکات مختلفی مثل جنسیت ، سن ، شخصیت و خیلی مسائل دیگه توجه کرد؛ گاهی وقتا پیش اومده به کسی که می خواستین کادو تولد بدین دسترسی نداشتین و مجبور بودین یه پیامک خشک و خالی بفرستید.
اما ما در اینجا قصد دارید یه کادو تولد یا هدیه تولد متفاوتی بهتون معرفی کنیم که هم می تونید به صورت جسمی و قابل لمس هدیه بدینش و هم می تونید از طریق شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا ایمیل به کسی که تولدشه بفرستید!
نقاشی دیجیتال چهره دوستتون، همسرتون، داداشتون یا هر کسی که تولدشه رو سفارش بدین تا طراحی کنن! بعد اگر حضوری می تونید در جشن تولدش شرکت کنید کافیه تصویر نقاشی دیجیتالش رو روی هر چیزی (مثلا تخته شاسی) چاپ کنید و کادو کنید براش ببرید و سورپرایزش کنید! و حتی اگر در شهر یا کشور دیگه ای هست براش ایمیل کنید یا از طریق شبکه های اجتماعی مثل تلگرام براش ارسال کنید.
با هدیه دادن نقاشی دیجیتال همزمان از چند مزیت برخوردار می شوید:

  • رهایی از مشکل بزرگ این سوال، که چی هدیه بدیم؟ چی کادو بدیم؟
  • با این کار متفاوت بودن و خاص بودن سلیقه خودتون رو نشون می دین
  • با این کار به شخصی که هدیه میگیره اهمیت میدین، که برای شما مهمه! چون هم کادو متفاوتیه و هم کادو نشون دهنده ظاهر و شخصیت هدیه گیرنده است.
  • نیازی به بیرون رفتن و بازار گردی ندارین و وقت کمتری تلف می کنید.
  • هدیه ای که میدین تا سال های سال ماندگار خواهد بود.
  • هزینه مناسب و کمی پرداخت کردین

 

نمونه کار نقاشی دیجیتالی

ما در سایت کلپال خدمات متفاوت اینترنتی برای شما آماده کرده ایم! یکی از این خدمات این هست که شما می تونید سفارش نقاشی دیجیتال بدین تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت نقاشی دیجیتال شخص مورد نظرتون رو آماده کنیم و براتون ارسال کنیم.
برای سفارش نقاشی دیجیتال می تونید به این صفحه مراجعه کنید.

 

 

 

Related Post

ارسال دیدگاه

پکیج خرید لایک 1000 تایی
پکیج خرید لایک 1000 تایی

جهت سفارش با شماره 09395612010 تماس بگیرید.

[uniplace_links]