K O L P A L . I R

در این مقاله قصد داریم به معرفی سایتی بپردازیم که به کمک آن بتوانید سایت یا وبلاگ خود را به صورت کامل آنالیز کنید و نقاط قوت، نقاط ضعف و ایرادات اساسی سایت خود را بشناسید و بتوانید با بهبود آنها جایگاه سایت خود را در نتایج موتورهای جستجوگر مختلف از جمله گوگل بهبود دهید.

آموزش آنالیز در سایت چکر

  • ابتدا آدرس https://sitechecker.pro در مرورگر خود وارد کنید.
صفحه اصلی سایت چکر
صفحه اصلی سایت چکر
  • در وسط صفحه بازشده در قسمت Enter URL for analysis آدرس سایت یا وبلاگ خود را که می خواهید آنالیز کنید وار نمایید. و سپس روی دکمه Check کلیک کنید.
  • صبر کنید تا آنالیز به صورت کامل انجام گیرد. پس از اینکه آنالیز کاملا انجام گرفت صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.
صفحه نتایج آنالیز سایت چکر
صفحه نتایج آنالیز سایت چکر

همانطور که مشاهده می کنید در سمت چپ ناوبری سریع آنالیز را مشاهده می کنید و می توانید ببینید سایت شما چه ایرادات اساسی و چه هشدارهایی در چه بخش هایی و به چه تعدادی گرفته است. در سمت راست و بدنه اصلی سایت می توانید شرح آنالیز انجام گرفته را مشاهده کنید. موارد قرمز رنگ ایرادات اساسی و موارد زرد هشدارهای آنالیزر به شما هست که با بهبود آنها سئو سایت شما هم بهبود پیدا خواهد کرد.

قسمت هایی از سایت شما که بدون عیب و نقص باشد با رنگ سبز نمایش داده می شود اما موارد زرد و قرمز را چگونه برطرف کنیم؟ شیوه حل ایرادات اساسی و هشدارهای هر بخش توسط خود سایت به صورت راهنمایی انجام شده ، کافیه روی عبارت How to Fix  در پایین ایرادات اساسی یا هشدار ها کلیک کنید تا با روش رفع مشکلات آشنا شوید.

افزایش محدودیت تعداد آنالیز

این نکته فراموش نشود که فقط یک بار بدون عضویت می توانید سایت مورد نظرتان را آنالیز کنید، اما اگر می خواهید تعداد بیشتری سایت را آنالیز کنید (۱۰۰ سایت) کافیه به صورت رایگان در سایت چکر عضو شوید.

منبع: سایت کلپال

ارسال دیدگاه

Recent Posts

تعامل در اینستاگرام
آیا فالوور بخریم؟

Recent Posts

تعامل در اینستاگرام
آیا فالوور بخریم؟

Recent Posts

تعامل در اینستاگرام
آیا فالوور بخریم؟